Pochwal się

 

 

POCHWAL SIĘ - TREŚCI NASZYCH CZYTELNIKÓW

 

 

"Pochwal się"

Złów rybę, napisz opowiadanie i zamieść je na naszym portalu lub prześlij je na adres redakcji

 

Wprowadziliśmy coś czego jeszcze nie było! Kategoria "Pochwal się" powstała z myślą o Was, naszych Czytelnikach. Od dziś masz możliwość publikacji swoich treści w serwisie internetowym "Wiadomości Wędkarskie". Jeśli złowiłeś warty pokazania okaz a wraz z nim wiąże się ciekawa przygoda, kategoria "Pochwal się" jest właśnie dla Ciebie. Kto wie, być może i Ty zostaniesz kiedyś naszym autorem?

       

Zarejestruj się na naszym portalu, zaloguj się na swoje konto i dodaj tekst bezpośrednio na naszą stronę za pośrednictwem prostego edytora lub przeslij je na adres redakcji.  NAJLEPSZE TEKSTY OPUBLIKUJEMY W WIADOMOŚCIACH WĘDKARSKICH!

Teksty przyjmujemy wyłącznie:

1. W pilkach tekstowych opracowanych przy pomocy programu World lub Open Office w przypadku wysyłki na nasz redakcyjny email ( zakładka REDAKCJA ). Jeśli chcesz zamieścić tekst za pośrednictwem naszego serwisu, wklej go bezpośrednio w edytor dostępny na twoim koncie po zalogowaniu. 

2. W formie opowiadań (krótkie relacje nie będą brane pod uwagę).

3. Nadsyłane prace muszą koniecznie zawierać:  Tytuł ( w innym przypadku administrator serwisu zmuszony będzie nadać go samodzielnie)

4. Zdjęcia (koniecznie ostre, czytelne) w formacie .jpg lub .tif.

5. Na fotografiach powinna znajdować się ryba wraz łowcą, wykonana w naturalnym otoczeniu ryby. Wszelkie zdjęcia typu: „rzeź  na trawie",  na tle elewacji budynku,  tle glazury lub samochodu, itp. -  NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE.

6 Nie bierzemy pod uwagę tekstów, które były już publikowane w innych serwisach WW.

 

Przesyłający ma obowiązek, w nagłówku wiadomości mail umieścić formułę, która jest zezwoleniem w rozumieniu art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych:

"Oświadczam, iż na niniejszą treść oraz fotografie posiadam prawa autorskie, które przekazuję redakcji "Wiadomości Wędkarskie" i wyrażam zgodę na nieodpłatne publikowanie materiału w serwisie internetowym "WW".

W przypadku przesłania fotografii zapożyczonych, należy podać imię i nazwisko autora oraz podpisaną zgodę na publikację w naszym serwisie.
Całość materiałów prosimy zamiescić bezpośrednio na swoim koncie w naszym serwisie lub przysyłać w  formie załącznika wiadomości mail na adres redakcja@ww.media.pl z dopiskiem "Pochwal się" W tytule wiadomości należy umieścić frazę „Pochwal się” oraz swoje imię i nazwisko, miejscowość, z której pochodzi autor.
Teksty nie spełniające podanych wymogów, nie będą brane pod uwagę!

 

UWAGA

Redakcja zastrzega sobie prawo do publikacji zgłaszanych treści w serwisie "Wiadomości Wędkarskie".
Zastrzega sobie również, w razie konieczności przeprowadzenie wymaganych korekt, dotyczących tytułu oraz stylistyki otrzymywanych tekstów.

Zapoznaj się również z naszą Ochroną danych osobowych i polityką prywatności - RODO


Prześlij swoje opowiadanie już teraz. Niech inni zobaczą Twoją rybę!

 

POWRÓT NA STRONĘ GŁOWNĄ