Napisz do nas

To dział, którego celem jest udoskonalenie komunikacji z czytelnikami. Przy ogromnej ilości otrzymywanej poczty uruchomienie systemu stało się jedynym wyjściem, które zapewnia kontrolę nad całością korespondencji. Nie pozwala on pozostawać pytaniom bez odpowiedzi, o ile tylko są logicznie sformułowane, dotyczą tematyki naszego pisma lub ogólnie wędkarstwa. Panel łączności dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu „WW”.  

Nie jesteś zarejestrowany? Zrób to teraz i napisz do nas

Zarejestruj się - kliknij tutaj 

Wysłane przez czytelników pytania rejestrowane są w bazie danych i kierowane automatycznie do internetowego rzecznika redakcji – Zbyszka Stanisza. Rzecznik odpowiada bezpośrednio lub kieruje pytanie do kompetentnej osoby. Odpowiedzi wysyłane są na adresy e‑mailowe autorów pytań. Część korespondencji, przydatna także dla innych internautów, trafia na naszą stronę internetową.

Redakcja – w miarę możliwości i wiedzy – stara się odpowiedzieć na wszystkie przesłane pytania. Zazwyczaj trwa to około tygodnia. W przypadku pytań specjalistycznych lub bardzo rozbudowanych należy się liczyć z dłuższym oczekiwaniem na odpowiedź.


Zadaj pytanie redakcji 
mail: redakcja@ww.media.pl